Kopia KAŻDEGO DNIA(1).png

JOGA & Mindfulness DLA DZIECI

Joga dodaje samoświadomości i buduje tę świadomość. Nasze zajęcia to zabawa asanami, która pozwala na poznanie swojego ciała, jego możliwości, ale również granic. Dodatkowo dzieci uczą się na niej cierpliwości do siebie samym. Podczas zajęć dzieci radzą sobie za każdym razem inaczej. To co dziecko wykonało jednego dnia bez problemu, za tydzień może okazać się trudne lub jeszcze bardziej dopracowane. Dodatkowym atutem tych zajęć jest nauka prawidłowego oddychania. Stres który dzieci przechodzą w ciągu dnia ukazuje się w utracie zdolności prawidłowego oddychania. Te zajęcia to doskonały sposób by przywrócić tę umiejętność.

Stawiamy podczas zajęć na naukę akceptacji i szacunku do różnic które są miedzy dziećmi. Nie oceniamy - wspieramy.

Zajęcia ArteMindfulness to nauka skupienia uwagi, koncentracji, pobudzenie kreatywności poprzez zadania związane ze sztuką (jak np. rysunek czy muzykę) oddziałująą na nasze zmysły (uważny ruch, oddech, smak, uważne siedzenie w spokoju i harmonii, itp.). To wszystko po to, by podjąć naukę jak się zatrzymać i wyciszyć. Ta umiejętność jest bardzo ważna w życiu.

Dla dzieci jest to na tyle istotne, iż często nie wiedzą jak rozpoznać emocje, jak na nie reagować. Podczas zajęć dzieci uczą się spokoju, harmonii, uwagi, koncentracji, wyrażania emocji, pamięci.

 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 - 8 roku życia.

Zajęcia są kameralne do 6 dzieci.
Koszt 40zł / Czas trwania 45 minut.

Dzieci podzielone są na 2 grupy w zależności od ilości uczestników.

ŚRODA 9 czerwca
17:00 - 4 - 5 latki
18:00 - 6 - 8 latki

Obowiązują zapisy.