Kopia KAŻDEGO DNIA(1).png

JOGA DLA DZIECI

...a gdyby tak "pies z głową w dół" zaczął robić siusiu?

...a gdyby tak "drzewo" zostało poddane silnemu tornado?
 

Joga dodaje samoświadomości i buduje tę świadomość. Nasze zajęcia to zabawa asanami, która pozwala na poznanie swojego ciała, jego możliwości, ale również granic. Dodatkowo dzieci uczą się na niej cierpliwości do siebie samym. Podczas zajęć dzieci radzą sobie za każdym razem inaczej. To co dziecko wykonało jednego dnia bez problemu, za tydzień może okazać się trudne lub jeszcze bardziej dopracowane. Dodatkowym atutem tych zajęć jest nauka prawidłowego oddychania. Stres który dzieci przechodzą w ciągu dnia ukazuje się w utracie zdolności prawidłowego oddychania. Te zajęcia to doskonały sposób by przywrócić tę umiejętność.

Stawiamy podczas zajęć na naukę akceptacji i szacunku do różnic które są miedzy dziećmi. Nie oceniamy - wspieramy. Uczymy się że  każdy organizm jest inny i każdy organizm ma inne możliwości. 

Każde zajęć to połączeniu dużego wysiłku (nie tylko fizycznego), determinacji i skupienia. Efektem o który nam chodzi jest jednak nauka wyciszenia.  Wysiłek który dzieci wkładają podczas zajęć pozwala im nie tylko zwiększyć kondycję ale również wspomóc lub utrzymać elastyczność.
 

Pamiętajcie jednak, że omylne przekonanie że Joga to brak wysiłku - dzieci wylewają na niej siódme poty bo naprawdę nie każde dziecko jest w stanie dotknąć głową stóp. :)

ia.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 3 - 8 roku życia.

Zajęcia są kameralne do 6 dzieci.
Koszt 40zł / Czas trwania 45 minut.

 

Dzieci podzielone są na 2 lub 3 grupy w zależności od ilości uczestników.
Czwartki godz. 17:00, 18:00. (lub 16:30, 17:30, 18:30)